Drukuj

Usługi internetowe

e-DSL
To stały nieograniczony limitami dostęp do Internetu dla klientów TP SA realizowany w oparciu o technologię ADSL. Zastosowane  rozwiązanie umożliwia asymetryczny dostęp do Internetu i jest odmianą szeroko stosowanej technologii DSL. Asymetria polega tutaj na tym, iż przesyłanie danych do użytkownika (z Internetu) jest szybsze od odwrotnego transferu. Technologia ta stworzona została z myślą o użytkownikach częściej odbierających dane (np. ze stron internetowych) niż wysyłających dane (np. posiadających serwer internetowy). Rozwiązanie e-DSL przeznaczone jest dla użytkowników indywidualnych i biznesu posiadających analogowe linie telefoniczne TPSA, którzy  stawiają na prostotę rozwiązań. Usługa e-DSL gwarantuje bezpieczny, szybki a zarazem tani dostęp do Internetu z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury telekomunikacyjnej klienta. W ramach usługi Klient otrzymuje stały, szybki i bezproblemowy dostęp do Internetu w technologii ADSL, brak limitów przesyłania danych (zarówno odbieranych jak i wysyłanych) oraz publiczny adres IP.

Umowa na świadczenie tej usługi oferowana jest w 4 opcjach: standard (umowa na czas nieokreślony), określony 12 miesięcy, określony 24 miesiące, określony 36 miesięcy zaś sama usługa realizowana jest w jednej z następujących opcji: 256k (256kbit/s 128 kbit/s), 512k (512 kbit/s 128 kbit/s), 1M (1 Mbit/s 256 kbit/s), 2M (2 Mbit/s 256 kbit/s), 6M (6 Mbit/s 256 kbit/s).

High Speed Internet
Usługa symetrycznego dostępu do Internetu w technologii SDSL, dla klientów biznesowych, wymagających stabilnego łącza internetowego. Dedykowana jest przede wszystkim dla firm, którym zależy na symetrycznym transferze danych do i z sieci Internet. Stosujemy różne technologie, zestawiając łącza w określonej relacji, zgodnie z wymaganiami klientów, o różnej przepustowości (zazwyczaj jako wielokrotność 2Mbit/s).

Oferta obejmuje pełny pakiet usług począwszy od instalacji łącza i uruchomienia urządzeń, po całodobowy monitoring techniczny. Rozwiązania techniczne dobieramy w zależności od wymagań i potrzeb Klientów. Parametry łącza takie jak: prędkość transmisji i rodzaj styku na zakończeniu łącza są ustalane indywidualnie.